Informacja: Numer telefonu801 000 680 lub 22 349 99 06 w 4 sklep@megatanio24.pl


Formy przesyłki i płatności

Zamówienia realizujemy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

  Formy przesyłki:

  - Odbiór osobisty
  - Przesyłka Kurierska
  - Paczkomaty

  Formy płatności:
  - gotówka
  - przelew dowolny
  - płatność online
  - kredyt
  - leasing

  Konto bankowe do faktur:
  86 1020 4580 0000 1902 0157 3773
  Konto bankowe do przedpłat (proform):
  78 1020 4580 0000 1102 0171 4377Szybki kontakt

Jak korzystać ze strony

Dziękujemy za wizytę w naszym sklepie internetowym megatanio24.pl. Mamy nadzieję że dostarczone produkty i jakość naszych usług spełnią wszystkie, nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Korzystanie z naszego sklepu jest bardzo łatwe. Produkty można wyszukiwać na 3 główne sposoby. Pierwszym z nich jest wyszukiwanie w kategorii która nas interesuje np. "Użądzenia biurowe":


 

Chcemy aby nasz sklep w prosty i szybki sposób pomagał znaleźć produkty. W tym celu niektóre kategorie podzieliliśmy na podkategorie. Jeżeli szukamy liczarki znajdziemy "Liczarki do banknotów" lub "Sortery i liczarki do bilonu" i klikamy na odpowiedni odnośnik.


Do wyszukiwania produktów po nazwie lub opisie najlepiej użyć wyszukiwarki. Polecamy też skorzystać z opcji zaawansowanego szukania gdzie można również określić przedział cenowy.


 

Gdy zamówienie zostanie złożone w sklepie megatanio24.pl, w dowolnym momencie można sprawdzić jego status. W tym celu jest wymagane zalogowanie się do naszego konta.

LOGOWANIE

Email użytkownika:   
Hasło:   
Nie masz jeszcze konta w naszym sklepie?
Zarejestruj się!
Kliknij jeśli nie pamiętasz hasła

Z pewnością pomocne będą dwa działy znajdujące się na dole strony "FAQ- przykładowe pytania i odpowiedzi" oraz "Jak kupować- prosta instrukcja procedury zamawiania". Zapraszamy do korzystania z narządzi które przygotowaliśmy. Liczymy, że będą one pomocne w wyszukiwaniu i wyborze produktów spełniających Państwa oczekiwania.

O sklepie Regulamin Kontakt FAQ Jak korzystać ze strony Jak kupować Koszty przesyłki Polityka Cookies